Zagęszczacze skóry

Zagęszczacze skóry2018-12-17T08:02:50+00:00

Zagęszczacze skóry złożone z kwasu hialuronowego nieusieciowanego i aminokwasów – SUNEKOS, który jest unikalnym, opatentowanym połączeniem kwasu hialuronowego i aminokwasów, które to stymulują regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM.  Podczas starzenia się skóry zmniejsza się liczba i aktywnośc fibroblastów, co w rezultacie redukuje ilość produkowanego przez nie kolagenu. Sunekos stymuluje biogenezę skóry czyli pobudza fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych: kolagenu i przede wszystkim elastyny. Biogeneza skóry możliwa jest jedynie dzięki ściśle wyselekcjonowanym pod względem jakościowym i ilościowym aminokwasom Glicynie, walinie i prolilnie w połączeniu z kwasem hialuronowym.

Dla kogo:

Preparat Sunekos 200 przeznaczony jest dla nieco młodszych pacjentek, z mniej widocznymi oznakami starzenia. Sunekos 1200 ma przede wszystkim działanie antyoksydacyjne. W przypadku głębokich zmarszczek i uszkodzonej skóry działa jak „rusztowanie”, która charakteryzuje się, jak wskazuje skład preparatu, obecnością kwasu hialuronowego o wyższej masie cząsteczkowej

Przeciwwskazania:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym
  • stany zapalne skóry
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych

Jak wygląda zabieg:

Najpierw podajemy Sunekos 1200, a następnie w odstępie 1-2 dni od zabiegu rozpoczynamy standardową procedurę Sunekos 200, która obejmuje 3-4 zabiegi w odstępach co 7-10 dni. Oczywiście, w kwestii częstotliwości stosowania i ilości zabiegów, są to jedynie rekomendacje, które powinny zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.  TYpowe obszary iniekcji to: twarz, szyja, dekolt, dłonie, ramiona, wewnętrzna strona ud i obszar pod kolanami.

Efekt:

Bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny widoczny jest natychmiast po zabiegu. Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać – pierwsze widoczne są po ok 10 dniach, a ostateczne utrzymują się ponad 6 miesięcy po wykonaniu zabiegu. Skuteczność SUneoks potwierdzają rzetelne badania kliniczne. Dodatkowym atutem marki Sunekos jest dostępność wysokiej jakości kosmetyków, między innymi peelingu troficznego, kremów do stosowania po peelingu i laseroterapii, a także siostrzanej linii produktów Nutrakos. W ramach dostępnych produktów pacjenci mogą skorzystać z wspomagającego efekt zabiegu suplementu diety oraz różnego rodzaju kremów przeciwzmarszczkowych do twarzy i ciała.

Umów się na wizytę
Powrót do zabiegów