Stymulator skóry NCTF Filorga

Stymulator skóry NCTF Filorga2018-12-17T08:37:17+00:00

Stymulator skóry NCTF Filorga – preparat ten wyznaczył złoty standard w swojej kategorii i dziś jest jednym z najlepszych i najczęściej stosowanych produktów do mezoterapii. Preparat jest doceniany przez lekarzy i uwielbiany przez pacjentów. Ten wyjątkowy kompleks ponad 50 składników pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty w mezoterapii: zrewitalizować skórę, sprawić, by stała się jędrna, nawilżona, pełna blasku i wygładzona. To prawdziwy powiew świeżości dla skóry i stymulowania jej odnowy w głębokich warstwach. Dzięki mezoterapii NCTF można nie tylko poprawić wygląd cery, ale też osłabionych, przerzedzających się włosów i powstrzymać ich utratę.

Produkty te są nie tylko wyjątkowo skuteczne, ale też bezpieczne i bardzo dobrze tolerowane przez skórę. Wykorzystywana podczas produkcji unikatowa metoda filtrów membranowych umożliwia pełną sterylizację preparatów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej efektywności składników.

Jak wygląda zabieg:

Trwa zwykle od 15 do 30 minut, w zalezżności od potrzeb skóry. Lekarz może wybrać kilka sposobów wprowadzania preparatu w skórę: wstrzykiwanie punktowe strzykawką z cienką igłą lub podawanie za pomocą mikrokaniuli. Czasem wykorzystywany jest też roller lub pistolet (technika nappage). Przed zabiegiem lekarz znieczula skórę kremem, więc do czasu ostrzykiwania warto doliczyć ok. 30 minu czasu potrzebnego na zadziałanie substancji znieczulających. Tuż po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, opuchnięta i mogą pojawić się niewielkie zasinienia. Objawy te znikają w ciągu kilku dni.

NCTF Filorga jest najsuteczniejszy, jeśli stosuje się go w serii 3-5 zabiegów, co 2-4 tygodni.

Efekt zabiegu:

Dzięki mezoterapii skóra jest wyraźnie zrewitalizowana, świeża I odmłodzona. Zmarszczki zostają wygładzone, a przebarwienia rozjaśnione. Skóra staje się lepiej napięta, nawilżona I bardziej jędrna. Mezoterapia to także skuteczna metoda leczenia blizn i rozstępów, wygładzania cellulitu i poprawy jakości oraz gęstości włosów.

Przeciwwskazania:

  • Uczulenie na składniki preparatu
  • Ciąża, okres karmienia piersią
  • Choroby nowotworowe, cukrzyca, aktywna opryszczka
  • Przyjmowanie preparatów obniżających krzepliwość krwi
Umów się na wizytę
Powrót do zabiegów