DR CYJ Hair Filler

DR CYJ Hair Filler2018-12-17T08:26:23+00:00

DR CYJ Hair Filler to pierwszy na świecie preparat peptydowy stosowany w terapii wypadania włosów. Dr Cyj Hair Filler zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych ze stabilizowanym kwasem hialuronowym. Substancje te stymulują mikrokrążenie skóry głowy i intensywnie odżywiają osłabione cebulki włosowe. W składzie preparatu znajdują się składniki stymulujące komórki skóry włosów do ‘namnażania się’, a także peptydy znoszące niekorzystny wpływ środowiska na kondycję skóry głowy. Te przyczyniają się do zahamowania procesu wypadania włosów czy utraty barwnika, stąd opóźnia siwienie.Innowacyjne w leczeniu problemów z włosami jest powolne uwalnianie substancji aktywnych, pozwala to na stopniowe i długotrwałe wnikanie składników leczniczych i ciągłe pobudzanie komórek do regeneracji nawet przez 2 tygodnie po zabiegu.

Zabieg z wykorzystaniem Dr Cyj Hair Filler pobudza krążenie i odżywia owłosioną skórę głowy, odnawia mieszki włosowe i przyspiesza porost włosów, pielęgnując przy tym skórę głowy.

Efekty

Pierwsze zauważalne efekty widoczne są już po 2 tygondniach od rozpoczęcia cyklu 4 zabiegów, składających się na kompletny program zabiegowy. Zabieg hamuje proces wypadania włosów, działając na poziomie DNA. Pobudza wzrost nowych włosów – szczególnie w fazie anagenu. Zabieg rekomendowany jest dla kobiet i mężczyzn w leczeniu problemów z włosami o różnym nasileniu i podłożu.

Umów się na wizytę
Powrót do zabiegów