Agnieszka Wójcik - ZnanyLekarz.pl

Kadra

Agnieszka Wójcik – Lekarz Medycyny Estetycznej, Stomatolog

Jestem aktywnym członkiem

* American Academy of Aesthetic Medicine
* Association of Advanced Facial Aesthtics
* British Dental Association
* General Dental Council
Pracuje jako lekarz od 1998 roku pomagając odzyskać piękno i harmonie twarzy – zaczynając od pięknej skóry na uśmiechu kończąc. Pomagam zarówno stworzyć piękne uśmiechy jak i odzyskać i utrzymać piękną skórę.
Jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej a dyplom uzyskałam po dwóch latach studiów na prestiżowym University of Greenwich w Londynie. Umiejętności doskonaliłam w USA, Anglii, Włoszech oraz Szwecji. Całe moje zawodowe życie poświęcam estetyce, studiowaniu proporcji i holistycznemu podejściu do starzenia (także poprzez dietę i zmianę stylu życia).

Zadowolenie klientek i pacjentów z zabiegów jest dla mnie największą nagrodą za włożoną pracę.

Justyna Kostyra- Grabowska – Dermatolog

Dyplom lekarza uzyskała na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Od 2005 roku jest zatrudniona na stanowisku asystenta w Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie.

W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii. Za zdanie egzaminu specjalizacyjnego z wyróżniającym się wynikiem otrzymała nagrodę Okręgowej Rady Lekarskiej w Krakowie.

Swoje kwalifikacje podnosi regularnie uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i kongresach naukowych z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

dok dr Just
dok Just
dok Justyna Kostyra
dok. dr Kostyra
dok. Justyna

Dr n. med. Paweł Namysłowski – Implantolog

Ukończył studia medyczne na Oddziale Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Następnie odbył staż zawodowy w Katedrze i Zakładzie Protetyki wspomnianej akademii medycznej (1999–2003). Po jego ukończeniu pracował jako asystent Katedry i Zakładu Dysfunkcji Narządu Żucia ŚLAM.

W 2002 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia, czego efektem było klika publikacji naukowych. Należy do Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia.

W 2004 roku ukończył pierwszą w Polsce edycję Curriculum Implantologicznego Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego a następnie uzyskał status Fellow.

W 2007 roku uzyskał tytuł Ekspert in Oral Implantology przyznany przez największą na świecie organizację implantologiczną – DGOI. Diplomate in Oral Implantology ICOI (International Congress of Oral Implantologists).

W 2009 roku ukończył z powodzeniem prestiżowe szkolenie implantologiczne na Uniwersytecie J.W Goethe we Frankfurcie nad Menem. Następnie podjął studia podyplomowe na tymże Uniwersytecie, których tematem było leczenie z zastosowaniem implantów zębowych.

Studia te ukończył w 2012 broniąc pracę dyplomową z zakresu implantologii na tymże uniwersytecie, uzyskując tytuł Master of Science in Oral Implantology. ( M.Sc.)

Paweł Bogacki – Lek.med.

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie, studia medyczne ukończył z wyróżnieniem. Doświadczenie zawodowe nabywał w wielu szpitalach na całym świecie. Odbył staże kliniczne w USA, Niemczech, Szwecji oraz Włoszech. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej.

Medycyną anti-ageingową zajmuje się od momentu ukończenia studiów. Uczestniczył w licznych kursach specjalistycznych z zakresu medycyny estetycznej, wiele miesięcy szkolił się w jednej z renomowanych klinik medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w Polsce. Słuchacz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej i anti-ageingowej.

Autor wielu publikacji naukowych w dziedzinach zarówno medycyny zachowawczej jak i zabiegowej. Doktorant na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ.

certyfikaty
certyfikaty
certyfikaty
2017-01-09 16:24